Kapacita k pořádání eventů

profesionální zázemí pro vaše školení, teambuilding či konferenci

Restaurace

počet míst

Salonek

počet míst

Vinárna

počet míst

Vyhlídková terasa

počet míst

Konference, školení, teambuilding

Využijte našich prostor pro uspořádání školení, konference, teambuildingu či libovolného eventu. Poskytneme vám profesionální techniku (projektory, flipcharty, ozvučení) a variabiliní prostor, který rádi přizpůsobíme vašim požadavkům.

Zajistíme pro vaše hosty či zaměstnance ubytování i stravování dle vašich potřeb a přání.

Doprovodný program

Zpříjemněte si pracovní program a uvolněte atmosféru, v našem hotelu u přehrady nemusíte vůbec chodit daleko. Ať už si potřebujete oddychnout mezi náročnými meetingy či pobavit celou skupinu na teambuildingu, nabízíme vám celou škálu možností.

Od hotelu vede stezka kolem přehrady, oblíbená procházková trasa, kterou ocení nejen pěší, ale i cyklisté a in-line bruslaři. Přímo v hotelu půjčujeme koloběžky a šlapadla na vodu. Voda v přehradě přímo vybízí k letnímu koupání.

Večer zase můžete využít například naše dvě bowlingové dráhy či kulečníkový stůl.

 

Využijte naše prostory

profesionální technika, variabilita a vstřícnsot personálu k vašim službám

Technické zázemí

Poskytneme vám projektory, obrazovky, flipcharty i ozvučení. Veškeré vybavení vám pomůžeme nastavit.

Velká variabilita prostor

Naše konferenční prostory přizpůsobíme přesně vašim potřebám.

Doplňkový program

Uvolněte atmosféru a využijte širokého spektra možností, jak se zabavit přímo v hotelu i v jeho blízkém okolí. Koupání, cyklistika, in-line bruslení, koloběžky, vodní šlapadla, bowling, možností je spousta.

Ubytování

Zajistíme pro vás ubytování, disponujeme značnými ubytovacími kapacitami. V našich pokojích si odpočinete po náročném programu. Vstřícný personál bude pečovat o vaše pohodlí.

Restaurace

Nemusíte řešit stravování, o vše se postaráme my. Až 110 míst v naší výborné restauraci je vám plně k dispozici. Skvěle vaříme a na naši kávu a domácí dezerty budete jistě dlouho vzpomínat.

Lokalita

Hotel Vyhlídka se nachází v klidné zóně na kraji chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, ale přesto kousek od centra lázeňského města Luhačovice a jen 27 km od krajského města Zlín.