Koupání

Milovníkům vody se u nás bude rozhodně líbit. Hotel Vyhlídka leží přímo na břehu Pozlovické přehrady, která nabízí ideální podmínky pro přírodní koupání i vyjížďku na šlapadlech.

Pokud upřednostňujete bazény, koupaliště Duha je situováno jen pár kroků od hotelu. Náleží k němu i aquapark, v němž si můžete užít bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavku, dětský bazén a dětské hřiště. Při nepřízni počasí můžete využít krytý bazén v Luhačovicích.

Pozlovice, přímo u hotelu

Stezka kolem přehrady

Přímo u hotelu se můžete napojit na 3,4 km dlouhou cyklostezku kolem přehrady. Její povrch je naprosto ideální pro procházky, cyklistiku, dětská odrážedla, kočárky či in-line bruslení. Přímo v hotelu si můžete zapůjčit koloběžky a vyrazit tak na trasu poněkud netradičně, ale o to zábavněji.

Pozlovická přehrada, stezka vede přímo pod hotelem

Jurkovičova alej

Přímo od Hotelu Vyhlídka vede k lázeňské kolonádě nová cyklostezka, tzv. Jurkovičova alej. Příjemnou cestu, která vede od přehrady podél potoka a místním lesoparkem, s oblibou využívají místní i lázeňští hosté k procházkám.

Začátek aleje 100m od hotelu

Luhačovická architektura

Jedinečné přírodní prostředí Luhačovic inspirovalo architekta Dušana Jurkoviče k vytvoření zcela unikátního souboru staveb ve stylu lidové secese. Jeho rukopis zásadně ovlivnil vzhled jednotlivých budov i luhačovických lázní, díky nimž získalo městečko svůj osobitý a nezaměnitelný charakter.

V současné době se nachází v Luhačovicích 34 kulturních památek. Připravuje se zapsání Jurkovičových staveb na seznam památek UNESCO.

Lázeňské náměstí, 2 km od hotelu

Lázně Luhačovice a léčebné prameny

Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Prosluly zejména svými přírodními léčivými prameny.  Každou hodinu zde vyvěrá na povrch 15 tisíc litrů minerální vody, kvůli které proudí do Luhačovic řada návštěvníků z celého světa. Luhačovické prameny jsou totiž považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě.

Nejznámějšími minerálními prameny jsou Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného, pramen Sv. Josefa a samozřejmě legendární Vincentka, jejíž tradice sahá až do 17. století.

Prameny 2 km od hotelu