Lázeňské město Luhačovice

Navštivte malebné lázeňské městečko ležící na pomezí Valašska a Slovácka, které vyniká unikátní architekturou, jedinečnou atmosférou, širokou nabídkou výborných restaurací, kaváren a cukráren, bohatým kulturním programem a navíc je obklopeno nádhernou přírodou. Od milovníků historických památek až po aktivní sportovce, Luhačovice potěší každého.

Přehrada

Užijte si jedinečné polohy našeho hotelu ležícího na břehu přehrady. Luhačovická, neboli také Pozlovická přehrada je branou do chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

Pozlovická přehrada je oblíbenou odpočinkovou a klidovou zónou, ideální pro pěší výlety, cykloturistiku, in-line bruslení, rybaření a koupání. S Luhačovicemi ji spojuje Jurkovičova alej, příjemná cesta kolem lázeňských vilek skrytých v lesoparku.

Pobyt v Hotelu Vyhlídka dokonale spojuje relaxaci a klid v přírodě s možností být během chvíle opět v centru dění na kolonádě.

Bezprostřední okolí

V létě se můžete osvěžit v přehradě nebo v koupališti, které se nachází hned pod hotelem. Děti jistě ocení i přilehlý malý aquapark. Přímo od hotelu vede příjemná stezka kolem přehrady, ideální na procházku a in-line bruslení, případně vám v hotelu půjčíme koloběžky, milovníkům vody pak šlapadla. Cyklisté i pěší turisté jistě ocení značené stezky v okolí.

V hotelu se můžete zahrát bowling, šipky i kulečník. V blízkosti se nachází i tenisové kurty, minigolf a v Luhačovicích i krytý bazén.

Pokud se rádi vydáváte objevovat, v okolí do 30 km můžete navštívit například pamětihodnosti města Zlín, Uherského Brodu, Vlčnova či Vizovic.

Proč navštívit Hotel Vyhlídka

4* rodinný hotel, kde hlavními hvězdami jsou hosté

Restaurace

Pyšníme se vynikající rodinnou restaurací. Vaříme pro vás denně z čerstvých lokálních surovin, české i místní speciality, připravujeme domácí zákusky.

Pochutnáte si na naší výborné kávě, nejen v horkém létě oceníte naše míchané nápoje a akurátně vychlazené pivo.

Naše příjemná obsluha vám vždy vyjde vstříc. Rádi uvítáme i rodiny s dětmi, pro které máme speciální židličky i dětské menu.

Lokalita

Hotel stojí v klidné zóně přímo na břehu luhačovické přehrady. Nacházíme se tedy kousek od centra dění (příjemnou procházkou jste na luhačovické kolonádě za 20 minut) a přitom v klidu a přírodě.

Jedinečná poloha našeho hotelu umožňuje bohaté vyžití přímo v místě. Pokud však rádi objevujete, v blízkém okolí můžete navštívit řadu historických památek, příjemných městeček či si užívat krás chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

Krásné pokoje

Vyberte si, kde se vám bude bydlet nejlépe. Všechny pokoje v budově Vyhlídka mají terasu a jsou velmi útulné. Pokoje budovy Depandance jsou nově zrekonstruované s krásnými koupelnami.

Pro náročné máme připraveny pokoje Lux s balkonem a odděleným obývacím pokojem. Pokoje v horním patře vynikají jedinečnou atmosférou s působivými střešními a půlkruhovými okny a jsou klimatizované.

Vinárna a bowling

Není nad to příjemný den zakončit se skleničkou dobrého vína. V naší bohatě zásobené vinárně na vás čekají ta nejlepší moravská i zahraniční vína.

Dáváte-li přednost aktivní zábavě, jsou vám k dispozici dvě bowlingové dráhy a kulečníkový stůl.

Relax zońa

Ve vířivce, finské sauně se sprchou a ochlazovací vanou a v odpočinkové zóně si užijete zasloužené relaxace po dni stráveném na výletě. Pokud se vám chce jen tak lenošit, jistě oceníte možnost zvolit si mezi naprostým soukromím a výhledem na přehradu.

Chcete si vyzkoušet léčbu tmou? Naše speciální Temná místnost je vám k službám. Strávíte čas v naprosté tmě s jemnou vůní a relaxační hudbou, navíc s možností využít relaxačního masážního křesla. Poskytneme vám ideální podmínky pro uklidnění mysli, absolutní relaxaci či příležitost k meditaci v dnešní uspěchané době.

Ideální pro děti

Jsme rodinný hotel nejen strukturou, ale i zaměřením. Poskytujeme maximální pohodlí rodinám s dětmi. V hotelu máte k dispozici úschovnu kočárků a kol, díky rampám se s kočárky dostanete od přehrady až do restaurace. Na pokojích můžete využít dětských postýlek či přistýlek.

U hotelu si můžete pohrát na našem dětském hřišti. Přímo v hotelu pak máme dětský koutek.

Na děti jsme připraveni i v restauraci, chystáme pro ně dětské menu a pro ty nejmenší jsou připraveny jídelní židličky.

Akční pobyty

cenově zvýhodněné pobytové balíčky

Novinky

CO JE U NÁS NOVÉHO